انگلستان

انگلستان یکی از چهار کشور تشکیل‌دهندهٔ پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی و پراهمیت‌ترین بخش آن است که نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهد. انگلیس وسیع‌ترین، پرجمعیت‌ترین و ثروتمندترین کشور پادشاهی متحد می‌باشد و پایتخت این کشور، شهر لندن است.
لَندَن پایتخت و بزرگترین شهر انگلستان و پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است.
لندن یکی از شهرهای جهانی بسیار مهم بوده و قدرتمندترین،مطلوب‌ترین،تاثیرگذارترین، پربازدیدترین، گران‌ترین، پایدارترین، قابل سرمایه‌گذاری‌ترین، مناسب‌ترین شهر برای کار شناخته می‌شود. این شهر تأثیر بسزایی بر روی هنر، داد و ستد، آموزش، سرگرمی، مد، اقتصاد، بهداشت و درمان، رسانه، خدمات تخصصی، تحقیق و توسعه، گردشگری و حمل و نقل دارد. لندن ار نظر عملکرد اقتصادی رتبهٔ ۲۶ ام را در میان ۳۰۰ شهر بزرگ جهان دارد . ین شهر یکی از بزرگترین مراکز مالی و پنجمین یا ششمین شهر بر پایهٔ تولید ناخالص داخلی است لندن پربازدیدترین شهر از نظر تعداد مسافران خارجی و دارای شلوغ‌ترین سیستم فرودگاهی بر اساس ترافیک مسافر است. این شهر میزبان بیشترین تعداد شرکت‌های خرده‌فروشی بین‌المللی بوده و از این رو یک مقصد سرمایه‌گذاری پیش‌رو محسوب می‌شود.

در سال ۲۰۲۰، لندن پس از مسکو دومین شهر از لحاظ تعداد میلیاردرها در اروپا و در سال ۲۰۱۹، دارای بیشترین تعداد فوق ثروتمندان در اروپا بوده‌است این شهر دارای بیشترین تراکم دانشگاه‌ها در اروپا بوده و دانشگاه‌های رده بالایی مانند امپریال کالج (در حوزهٔ علوم طبیعی و کاربردی)، و مدرسهٔ اقتصاد (در حوزهٔ علوم اجتماعی) در آن قرار دارند.
شهر لندن طبق آمارهای رسمی جمعیتیبه عنوان پرجمعیت‌ترین شهر در اتحادیه اروپا مطرح می‌شود.
بزرگترین پارک‌ها در منطقه مرکزی لندن شامل ۳ پارک سلطنتی، هاید پارک، باغ‌های کنزینگتون و ریجنتز پارک هستند
لندن یکی از مراکز اصلی گردشگری و یکی از صنایع مهم این شهر محسوب می‌شود و میزان درآمد حاصل از گردشگران سالانه ۱۵ میلیارد پوند است. لندن با داشتن ۱۴ میلیون گردشگری بین‌المللی پربازدیدترین شهر در اروپا محسوب می‌شود.
اگر قصد زندگی در لندن را دارید پس باید با این شهر نیز بیشتر آشنا شوید. لندن پایتخت انگلیس و یکی از زیبا ترین شهرهای جهان می باشد و همچنین شاید بتوان گفت شلوغ ترین آن ها است. زبان مردم انگلیسی است البته با لهجه بریتیش که ممکن است فهم آن از لهجه آمریکن بسیار سخت تر باشد. همچنین انگلیس ۶۰،۰۰۰،۰۰۰ جمعیت دارد و بیش از ۱۰ درصد آن ها در لندن زندگی می کنند.این شهر دارای آب و هوایی بارانی و ابری می باشد.
برخی از محله های این شهر بسیار شلوغ و پرجمعیت هستند و برخی دیگر نیز مانند محله چینی ها مخصوص مهاجران از یک کشور و گروه خاص می باشد و مطمئنا برای شما جای مناسبی برای اقامت به شمار نخواهد رفت.
می توانید در لیست بهترین محل اقامت برای زندگی در لندن محله وست مینستر را در اولویت قرار دهید. این محله زیبا با ساختمان های زیبایش یکی از مشهور ترین محله های لندن است که می توانید در آن به آسانی پیاده روی کنید و همچنین از کافه ها، فروشگاه ها و رستوران های مختلف در این منطقه نیز بهره مند شوید. اگر به دنبال اقامت در یک محله با کلاس و رده بالا هستید می توانید به سراغ سنت جیمز بروید. در این محله سفارتخانه های مختلف و همچنین هتل های مجللی قرار دارد و از این رو یکی از مناطق شیک و رده بالا در لندن برای زندگی به شمار می روند نام برخی محله های لندن عبارت است از:
خیابان آکسفورد خیابان ریجنت خیابان بِیکر خیابان کارنابی چانسری لِین خیابان اَبی
کینگز رود خیابان پورتوبِلو خیابان داونینگ خیابان شافتِسبِری استرَند خیابان کِنزینگْتون های
خیابان باند پکهام دالستون استوک نیوینگتون کینگز کراس والتامستو کنزال رایز هاکنی ویک

شما می توانید از طریق دریافت وقت مشاوره شرایط و اطلاعات تماس خود را وارد کرده تا مشاوران گروه املاک رابین در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و شرایط شما را برای خرید ملک بررسی نمایند
خرید ملک در انگلستان، برای اتباع خارجی امکان پذیر است و افراد خارجی حتی اگر نخواهند در کشور انگلستان حضور یابند، قادر به خرید ملک در این کشور می باشند. نکته بسیار مهم در رابطه با این موضوع آنست که بهتر است افراد خارجی توانایی مالی خود را قبل از اقدام به خرید ملک در انگلستان، به طور کامل و واقع بینانه مورد بررسی قرار داده و شرایط خود را با شرایط خرید ملک در انگلستان مطابق سازند؛ چرا که در غیر این صورت، چنانچه وجه نقد کافی جهت پرداخت بهای ملک و سایر هزینه های جانبی آن را نداشته باشند، امکان درخواست رهن و دریافت وام به راحتی برای آنان فراهم نیست.
لازم به ذکر است خرید ملک در انگلستان منجر به اخذ اقامت و در نتیجه تابعیت افراد نمیگردد و جهت دریافت مشاوره های لازم در زمینه روش های اخذ اقامت با مشاوران شرکت رابین ویزا تماس حاصل نمایید.

مراحل و فرایند خرید ملک در انگلستان : 
خرید ملک در یک کشور خارجی، برای افراد یک تعهد مالی بزرگ به حساب می آید و طبیعیست که متقاضیان در ابتدای امر، نگرانی های خاص خود را داشته باشند. به طور کلی انجام هر معامله ای، مراحل و پروسه مخصوص به خود را دارد و در رابطه با مراحل و فرایند مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک و یا به طور کلی سرمایه گذاری در املاک این کشور می توانیم بگوییم که این اقدام، طی سه مرحله جست و جو و ارائه پیشنهاد، انجام واگذاری و امور نهایی صورت.می گیرد.
قبل از شروع جست و جو برای خرید ملک، نیاز است که از توانایی خود برای پرداخت هزینه ها اطمینان حاصل نموده و سپس برای ارائه پیشنهاد خرید ملک اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که ارائه این پیشنهاد از لحاظ حقوقی، شما را ملزم به خرید ملک نمی نماید. پس از پذیرفته شدن پیشنهاد بهتر است که برای انجام تحقیقات لازم اقدام نمایید. پس از مرحله انجام تحقیقات، نیاز است که از یک وکیل مجرب و آگاه برای انجام کارهای واگذاری و تهیه یک پیشنویس قرار داد کمک بگیرید. در این مرحله، مذاکراتی بین وکیل شما و وکیل فروشنده صورت گرفته و تمامی تحقیقات لازم مبنی بر امنیت انجام معامله انجام می شود. در این مرحله تحقیقاتی در ارتباط با محل ملک و استانداردهای محلی نیز انجام می گیرد که مدت زمانی در حدود دو هفته تا سه ماه را به خود اختصاص می دهد.
پس از انجام این مراحل، در صورت رضایت طرفین، قرارداد نهایی توسط دو طرف امضا شده و خریدار ملزم به پرداخت ۱۰ درصد از هزینه ملک به صورت غیر قابل بازگشت می شود. پس از آن، قراردادی مبنی بر انتقال عنوان میان طرفین بسته می شود و دو طرف در رابطه با تاریخ نهایی در این قرارداد با هم به تفاهم رسیده و آن را ذکر می نمایند. در این مرحله، هزینه های مربوط به انجام پروسه ثبت نیز پرداخت می شود و در نهایت، اسناد مربوطه به شخص خریدار انتفال داده شده و پروسه به اتمام می رسد.